Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatny Webinar – Integracja Cienia jako droga do pełni i wolności

7 maja 2018 @ 20:00 - 22:00

Darmowy

➡️ ZAPISY: http://www.mindbodyspirit.pl/cien/

⏰ USTAW PRZYPOMNIENIE: https://m.me/mindbodyspiritpl?ref=reminder-malwina

👁 ZOBACZ WYWIAD: https://youtu.be/xpMMByQfK3M

Podczas webinaru:

🔸Czym są Cienie i jak ujawniają się w naszym życiu
🔸Jak tworzą się Cienie
🔸Podświadomość – Wróg czy przyjaciel
🔸Czym jest Integracja Cienia
🔸Jakie są korzyści Integracji Cienia
🔸W jaki sposób Integracja Cienia prowadzi nas do pełni i samorealizacji
🔸Koncept Integracji Cienia w innych tradycjach i ich sposoby integracji
🔸Medytacja Integrująca
🔸O warsztatach Transformacyjnych Integracji Cienia „Pokochaj swój Cień”
🔸KONKURS Z NAGRODAMI WARTOŚCI 700 PLN

📆 PONIEDZIAŁEK 7 MAJA GODZ.: 20:00 ONLINE 🎧💻📲

➡️ ZAPISY: http://www.mindbodyspirit.pl/cien/

🎞 ZOBACZ WYWIAD: https://youtu.be/xpMMByQfK3M

❇️ Malwina Stach

🔗 malwinastach.pl

Malwina Stach jest Psychologiem, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej oraz Terapeutą Transformacyjnym. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.

Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia.

Co roku jest gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadzi jej autorski Intuitywny Taniec Czakr.

Podczas jej wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomaga co roku w organizacji ich wystąpień i warsztatów.

Więcej o Malwinie możesz poczytać tutaj: www.malwinastach.pl/bio

❇️ Paweł Dempc

🔗 http://www.mindbodyspirit.pl/

Twórca projektu mindbodyspirit.pl skupiającego specjalistów zdrowego stylu życia w pojęciu holistycznym.

Projekt założyłem aby uświadamiać ludzi że patrzenie na zdrowie tylko z perspektywy ciała jest utopią. Sfery duchowe, emocjonalne, energetyczne naszej istoty są równie ważne jak ciało. Bagatelizowanie ich prowadzi często do ciężkich chorób ciała fizycznego . Bliska mi jest medycyna dalekowschodnia, która już od tysięcy lat zwraca uwagę na energetykę człowieka, jego sferę duchową oraz wzajemne ich przenikanie.

Bardzo ważnym aspektem jest także równowaga w każdej z tych sfer. Zaniedbanie ciała (złe odżywianie i ruch) prowadzi w konsekwencji do zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych z kolei problemy natury psychicznej (nerwice, złe relacje, brak uważności) są często przyczyną chorób fizycznych (układ pokarmowy, choroby autoagresji, zaburzenia hormonalne).

Kluczowym aspektem dla mnie osobiście jest rozwój świadomości poprzez coraz głębsze powznawianie siebie, czyli życia, które kreuje wokół mnie coraz to nowe sceny, obrazy, emocje, wydarzenia. Podążam za swoją intuicją w sposób lekki doświadczając całego spektrum odkryć i synchroniczności, które już coraz mniej mnie zadziwiają.

Do projektu zapraszam ludzi , którzy w sposób bezpośredni lub pośredni wpłynęli na moją ścieżkę życiową zdrowia psychicznego, duchowego i fizycznego.Do końca 2017 roku zorganizowałem około 50 webinarów, które obecnie odbywają się w cyklach cotygodniowych w każdą środę, gdzie pojawia się na żywo od około 100 do 400 osób. Dodatkowo prowadzę podcast „Rozmowy o Zdrowiu” w którym rozmawiam z moimi gośćmi webinarowymi i nie tylko… Wszystko to wykonuję „w międzyczasie” – jednocześnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch szkrabów i pracuję w korporacji.

Szczegóły

Data:
7 maja 2018
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
Darmowy
Strona internetowa:
http://www.mindbodyspirit.pl/cien/

Organizator

Malwina Stach
Telefon:
+44 07947442499
Email:
contact@malwinastach.com
Strona internetowa:
malwinastach.pl