Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Odkryj w Sobie Moc Świadomego Śnienia

19 maja 2018 @ 12:00 - 20 maja 2018 @ 19:00

£80 – £180

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na moje weekend’owe warsztaty, na których będziesz wnikać w tajniki Świadomego Śnienia i Twojej psychiki.

Świadomy Sen, jest to sen, w którym wiesz, że śnisz i możesz świadomie współtworzyć rzeczywistość senną.

Świadomie śnię prawie 30 lat, zaczęłam jako dziecko i praktyka ta stała się moją największą pasją. Korzyści jakie ona przynosi w codziennym życiu są tak niesamowite, że z ogromną radością dzielę się nią z innymi.

Wbrew pozorom nie jest ona trudna i każdy ma zdolność przypomnienia sobie jak świadomie śnić, gdyż większość z nas robiła to jako dzieci. Osoby, które mówią, że nigdy im się nic nie śni, a raczej, że nie pamiętają swoich snów, zaczynają je pamiętać zaraz po warsztacie.

Około 1/3 naszego życia spędzamy śpiąc i śniąc nieświadomie. Oprócz tego często żyjemy jak lunatycy w naszym życiu na jawie, złapani w Matrix naszych myśli, nawyków i uwarunkowań. Świadome Śnienie jest niesamowitą praktyką, którą prowadzi do bardziej świadomego życia, gdzie odkrywasz, że jesteś aktywnym współtwórcą swojej rzeczywistości.

Świadome Śnienie jest nową formą autoterapii! Jest ona przebadana i udowodniona naukowo, a więc staje się ona coraz bardziej znana w świecie medycyny alternatywnej i nie tylko.

Wierzę, że Świadome Śnienie jest istotnym krokiem na drodze do bardziej świadomego i uważnego życia. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że śnisz, po prostu stajesz się świadomy w obrębie swojego podświadomego umysłu, który posiada wszystkie informacje na temat Twój i świata. Wszystkie Twoje nawyki, tajemnice, potencjały, talenty, obawy, nierozwiązane emocje i ograniczające przekonania, a także odpowiedzi na najgłębsze pytania Twojej duszy.

Dzięki praktyce Świadomego Śnienia rozwijasz zrozumienie tego, jak działa Twój umysł i zaczynasz dostrzegać różnicę pomiędzy rzeczywistością a projekcjami Twojego umysłu.

Świadome Śnienie daje Ci okazję, aby uzyskać jasność w trudnych sytuacjach, gdy jesteś zagubiony i nie wiesz, którą drogą pójść. Twoja intuicja również znacznie wzmacnia się.

Pomaga Ci odkryć i zintegrować Twój ukryty potencjał i talenty, dzięki czemu możesz żyć swoim życiem w najpełniejszym sensie.

Pokazuje Ci, gdzie utknąłeś ze swoimi emocjami w życiu osobistym, dając Ci szansę na uwolnienie i integrację, co sprawia, że po obudzeniu czujesz się tak, jakby ogromny bagaż został porzucony i możesz posuwać się naprzód z większą ilością energii.

Tworzy również przestrzeń do uzdrawiania Twojego ciała fizycznego, przeprogramowując Twój mózg, który następnie wysyła impulsy lecznicze do Twojego ciała. Wiele z naszych chorób jest spowodowanych przez nasz nieświadomy mentalny i emocjonalny materiał.

Świadome Śnienie daje Ci inspirację do kreatywnego rozwiązywania problemów lub dla Twoich projektów, gdy czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie lub szukasz nowych pomysłów poza szablonowym sposobem myślenia.

Pomaga Ci stawić czoło i pokonać Twoje lęki, oraz usunąć stres z organizmu uwalniając przepływ energii, a więc czujesz się zregenerowany po tym jak się obudzisz.

Świadome Śnienie to też niesamowita zabawa i przygoda! To radosne poczucie wolności, kiedy robisz rzeczy, których nigdy nie mógłbyś/abyś zrobić w życiu na jawie i zdobywanie doświadczenia z innej perspektywy, rozszerza po prostu Twój punkt widzenia i wzbogaca Cię o różne ciekawe doświadczenia.

Kiedy wykorzystasz Świadome Śnienie do rozwoju osobistego, zmieni się także Twoja rzeczywistość na jawie. Poczujesz się bardziej ugruntowany w zrozumieniu siebie, bardziej połączony ze sobą, spokojny i uważny. Twoja pewność siebie wzmocni się ponieważ uniezależnisz się od zewnętrznych okoliczności, ufając swoim własnym zdolnościom radzenia sobie z nimi.

Wszystko to jest dostępne dla Ciebie każdej nocy, przez resztę Twojego życia. Wystarczy, że wykonasz prostą praktykę w ciągu dnia, aby stworzyć nawyk rozpoznawania kiedy śnisz, czego mogę Cię nauczyć na tym kursie 🙂

Czego możesz się spodziewać na zajęciach:

☆ Będziesz poznawać i ćwiczyć różne ciekawe techniki
☆ Dowiesz się o korzyściach tej wspaniałej starożytnej praktyki
☆ Zdobędziesz wiedzę na temat wagi snów i ich roli w kreowaniu rzeczywistości na jawie
☆ Dowiesz się jak leczyć Twoje ciało i umysł
Odkryjesz swoje nieświadome lęki i dowiesz się jak z nimi pracować
☆ Będziesz eksplorować Świadome Śnienie z perspektywy różnych kultur i jego zastosowania w ich duchowych praktykach
☆ Dowiesz się wiele na temat śmierci i roli Świadomego Śnienia w świadomym umieraniu
☆ I o wiele więcej …

○ Spotykamy się w Old Acton Library na Acton Town

○ 19/05 – 12.00 do 19.00
○ 20/05 – 12.00 do 19.00

● Ubierz się wygodnie i weź coś do pisania

○ Będzie przerwa obiadowa, więc można przynieść własne jedzonko lub udać się do pobliskich kawiarni 🙂

♡ Maksymalnie 8 uczestników

♡ Bilety:

Cena Standardowa: £180
Low income: £108

Early Birds: £80 (Do 10 Maja)

Prosze wpłacić na konto:
Lloyds Bank:
Malwina Stach
Account number is: 27038560
Sort Code: 30-96-26
Quote: Lucid

Po wpłaceniu proszę sie ze mną skontaktować na contact@malwinastach.com lub sms 07947442499

Liczy się kolejność wpłat! Zwroty tylko w wypadku odwołania warsztatów

Kurs odbędzie sie na Acton Town w siedzibie Life-Mentor.
Old Acton Library, High Street, W3 6NA, London

W pobliżu budynku znajduje się parking płatny £1/h.
Jak również istnieje możliwość znalezienia miejsc darmowch.

Najbliższe stacje:
Acton Town – Piccadilly Line
Acton Central – Overground

◇ W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
Malwina: 07947442499

Do zobaczenia wkrótce 🙂

☆ Stay Lucid ☆

Szczegóły

Start:
19 maja 2018 @ 12:00
Koniec:
20 maja 2018 @ 19:00
Koszt:
£80 – £180

Organizator

Malwina Stach
Telefon:
+44 07947442499
Email:
contact@malwinastach.com
Strona internetowa:
malwinastach.pl

Miejsce

Life-Mentor
Old Acton Library
London, Acton Town W3 6NA United Kingdom
+ Google Map
Telefon:
07947442499
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Life-Mentor-1550897588559135/