Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Poprowadzę wywiad z Beatą Pawlikowską na II Konferencji „Czas Kobiet”

6 maja 2018 @ 10:00 - 15:00

Konferencja Czas Kobiet dedykowana każdej kobiecie: przedsiębiorczej, odważnej, kreatywnej. Kobiecie, która ma marzenia i mówi TAK swojemu życiu. Kobiecie, która nie chce już dłużej marnować swojego potencjału i chce rozbłysnąć.

GOŚĆ SPOTKANIA: BEATA PAWLIKOWSKA autorka książek psychologicznych, podróżniczych, o zdrowym odżywianiu, nauce języków obcych, oraz wielu poradników. Podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek, ale co najważniejsze kobieta taka jak Ty. Inspiruje, motywuje, zmienia świat na lepsze.

Konferencja będzie się składała z 3 paneli dyskusyjnych:

I panel poprowadzi Agnieszka Juszczyk – pewność siebie w spełnianiu marzeń, realizowaniu siebie i swoich pasji

Panelistki:
Marta Krasnodębska jest strategiem marki i biznesu online. Pomaga kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie.

W ciągu roku od powstania marki Hakerki Sukcesu stworzyła społeczność ponad 20 000 kobiet, a w jej szkoleniach i bootcampach strategii i technik growth hacking wzięły dziesiątki tysięcy osób z ponad 41 krajów świata.

Klientki Marty to popularne blogerki, autorki kursów i książek i ogólnie babki z klasą, które miały dość czekania na sukces i stworzyły go sobie same. Marta pomaga im wyrzucić ze słownika słowo „niemożliwe”, zaistnieć w sieci i wypracować strategie, które pomnożą dochody i zmniejszą nakład pracy.

Gosia Gorna jest Life Coachem, międzynarodowym mówcą i autorem książki ‘The Expansion Game’ która mówi o tym jak można zamienić swoje największe lęki na sukcesy. Zwyciężczyni nagrody ‘Najlepszy Transformacyjny Coach 2014’.
Asystuje swoim klientom w odkrywaniu ich największego potencjału, umiejętnym wykorzystywaniu ich wewnętrznej modrości i osiąganiu celów.
Gosia prowadzi sesje i indywidulanie i grupy terapeutyczne dla Organizacji Charytatywnej ‘Breast Cancer Haven’ w Londynie która oferuje kobietą dotkniętym rakiem piersi program terapii komplementarnych.
Gosia Górna współdziała z radiem, o jej pracy pisano w wielu gazetach i magazynach na terenie Wielkiej Brytanii, wliczając Evening Standard, Financial Times, Here’s Heath.

Gosia była również była prezydentką angielskiego Klubu Toastmasters International, który jest klubem profesjonalnego oratorstwa. W 2007 założyła pierwszy tego rodzaju polskojęzyczny klub ‘Polish Your Polish’ w UK ( Londynie) gdzie spotkania odbywają się w języku polskim.
www.gosiagorna.com

Agnes Khan – założycielka 5 Flavours of Health, Patron Supporting Lives Trust, tłumacz „Philosophy of Heath” oraz „Philosophy of Life”, expert w „Podejmowaniu Skutecznych Decyzji”, inwestor, bizneswomen, żona i mama 2 chłopców.

II panel poprowadzi Marta Skowrońska – jakie umiejętności powinna mieć kobieta, która chce odnosić sukces.

Panelistki:
Marta Wicinska-Stepien – przedsiębiorca z wykształcenia magister filologii angielskiej i amerykanistyki. Od 12 lat mieszka w Londynie, gdzie trzy lata temu otworzyła wraz z mężem klinikę medyczno-stomatologiczną Top Medical Clinic. Oprócz prowadzenia świetnie prosperującej kliniki, zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości i jej portfolio zawiera ich już kilkanaście na terenie całej Anglii. Prywatnie mama Maksa, Antka i Zuzi oraz miłośniczka dalekich podróży.

Anna Kupisz-Cichosz – Współwłaściciel i Partner Zarządzający Softway Ltd, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, w ramach której powołała do życia inicjatywę Firma jest kobietą – czyli o kobiecym biznesie bez ściemy. Doradca zarządu w jednej ze spółek inwestującej w nieruchomości, ekonomista, negocjator, coach, psycholog. Autorka książek „Własna Firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja moją firmą, czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”.
Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.
Inspiruje, wspiera oraz pomaga właścicielkom firm rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie.
Od 6 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet jako prelegentka na różnych konferencjach, oraz spotkaniach dla przedsiębiorczych kobiet: Pomogła rozwinąć firmy ponad 150 kobietom, z ponad 800 konsultowała rozwój ich biznesu.
Prywatnie jest mamą dwóch rozbrykanych chłopców i żoną przedsiębiorczego wizjonera.

III panel z Beatą Pawlikowską – spełniaj SIEBIE czyli jak wyjść ze skorupy i ruszyć po życie o jakim marzysz! Panel poprowadzi Malwina Stach.

Więcej o Malwinie: jest Psychologiem, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej oraz Terapeutą Transformacyjnym. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata. Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia.
Co roku jest gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadzi jej autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas jej wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomaga co roku w organizacji ich wystąpień i warsztatów.
Więcej o Malwinie możesz poczytać tutaj: www.malwinastach.pl/bio

Agenda:
9:00 -9:50 rejestracja (weź ze sobą potwierdzenie z eventstrap lub paypal – druk lub na telefonie w celu potwierdzenia)
10:00 otwarcie spotkania
10:15- 11:15 panel Pewność Siebie w Spełnianiu Marzeń z Marta Krasnodebska, Gosia Gorna i Agnes Khan
11:15- 11:25 Losowanie nagród!! 🎁
11:25- 11:35 Przerwa
11:35- 12:35 II panel Biznes i sukces, a umiejętności z Marta Wicinska-Stepien, Anna Kupisz i Anna Kotanska
12:35- 12:45 Losowanie nagród 🎁
PRZERWA NA LUNCH, czas na zakup książek
14:00- 15:00 III panel z Beata Pawlikowska , który porpwadzi Malwina Stach ♥
15:00 podziękowania, zakończenie spotkania i zaproszenie wszystkich uczestników do podpisywania książek i pamiątkowe zdjęcie z naszym cudownym gościem Beatą.

Szczegóły

Data:
6 maja 2018
Czas:
10:00 - 15:00

Miejsce

Hilton London
Canary Wharf South Quay, Marsh Wall,
London, E14 9SH
+ Google Map