INDYWIDUALNE SESJE TRANSFORMACYJNE

„Dziś miałam indywidualną sesję z Malwiną. Jest to przecudna, ciepła i miła osoba. Pomogła przejść mi przez mgłę i rozświetliła drogę niczym słońce. Dzięki niej poznałam prawdę i wszystko stało się bardziej zrozumiałe. Przeprowadziła mnie przez proces, który pozwolił poczuć mi ulgę i lekkość. Dotarłam tam gdzie bałam sie zajrzeć. Dziękuję Ci Malwina, za pomoc, zrozumienie siebie i mojego życia. Dziękuję, że dałaś mi szansę stać się jeszcze bardziej świadoma i pokazałaś drogę, którą kroczyć.” Marzena

„Dziekuje Ci za ostatnią rozmowę, chciałam Ci napisać kilka słów, które możesz udostępnić na swoich stronach jeśli chcesz. Bardzo pomogłaś mi poukładać sobie mój wewnętrzny świat, skontaktować się z moim wewnętrznym dzieckiem, z małą dziewczynką, którą nadal jestem, dzięki wizualizacji moich rodziców, męża poukładałam sobie w zdrowy i bezpieczny sposób relacje rodzinne, mogłam uwolnić się na poziomie podświadomości od ich złego wpływu na mnie i wyznaczyć granice naszych kontaktów, dziękuję za pomoc w zrozumieniu tego co czuje. W bezpieczny sposób; niczym kochający, opiekuńczy dorosły przeprowadziłaś mnie za rękę po niezrozumiałych dla mnie emocjach, nienazwanych uczuciach, które mi towarzyszyly tak długo. Otwieram się na nową siebie, na swoją kobiecość, dojrzałość zarazem przytulajac do siebie małą dziewczynkę, którą mam w sobie. Pokazałaś mi, że można nauczyć się siebie kochać, a ciało jest moją świątynią, dziękuję za wsparcie.” Ania

Kochani,
Jestem dostępna na prywatne sesje transformacyjne i terapeutyczne. Obecnie sesje są prowadzone w Warszawie lub online (Skype, Messenger, Whats Up)

Na sesjach pracujemy z podświadomymi dysfunkcjonalnymi programami, lękami, uwięzionymi emocjami, nawykami i blokadami wewnętrznymi.

Jeśli zmagasz się z silnymi, bądź uciążliwymi emocjami, stoisz w miejscu, jesteś na rozdrożu i nie wiesz, jaką podjąć decyzję, masz już dość swojej sytuacji, ale czujesz się wobec niej bezradny/a, szukasz głębszego sensu w swoim życiu, chcesz odkryć i uwolnić swój potencjał, jesteś zmęczony/a tym jak jest i chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak…

Stawiam na skuteczność i głębsze wejście w temat, dlatego moje sesje trwaja do 3h.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się ze mną tutaj:

kontakt@malwinastach.pl

Sesje oparta jest na Psychologii Jogi i Poztytywnym Zdrowiu Mentalnym, wzbogacona o mądrość nauk Wschodu, Metody Silvy, Szamanizmu i zrozumienia Naturalnego Prawa Wrzechświata.

Sesje są prowadzone intuicyjnie tworząc atmosferę harmonii. Na drodze osobistego rozwoju często spotykamy blokady mentalne (negatywne emocje), które są po prostu wskaźnikami naszych ukrytych dysfunkcjonalnych przekonań i lęków. Podczas sesji mamy szansę stawić im czoła i delikatnie rozebrać się z wszelkich zbędnych obciążeń, zmieniając nasze postrzeganie i pozwalając wynurzyć się szczerym pragnieniom.

Odkrycie naszych szczerych pragnień prowadzi do zrozumienia naszego indywidualnego powołania i uwalnia opór przyciągająć możliwości spełnienia i dalszej ekspansji.

Żyć w harmonii znaczy żyć szczęśliwym, radosnym i pełnym życiem w zgodzie ze sobą, gdzie nasze działania są napędzane inspiracją i entuzjazmem, a nie awersją, poczuciem winy czy presją. Poruszamy się w nim z przewodnictwem intuicji, pozytywnymi oczekiwaniami, odwagą i zaufaniem oraz wewnętrznym spokojem.