KOCHAM SIEBIE! WAKACYJNE WARSZTATY TRANSFORMACYJNE

PIĘKNO W INNYM TO PIĘKNO W TOBIE
6 kwietnia 2020

„Kochać samego siebie to początek romansu na całe życie” – O. Wilde

Niezmiernie nam miło zaprosić Cię na wspólny wyjazd wakacyjny, który jest połączeniem wypoczynku z rozwojem osobistym.

Spotykamy się w przepięknej Biorezydencji położonej w uzdrowisku Świeradów Zdrój, gdzie przez 6 dni będziemy doświadczać pracy z emocjami, ciałem, umysłem: programami wewnętrznymi, nawykami, które nie pozwalają Tobie żyć w zgodzie ze sobą i w pełni swojego potencjału.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ ?

Odpoczynku i regeneracji
Umiejętności świadomego śnienia i wzmocnienia świadomości w codziennym życiu
Uwolnienia utkwionych w ciele emocji
Spotkania się ze swoim potencjałem
Odnalezienia klarowności
Pogodzenia się z przeszłością
Pogłębienia wewnętrznego spokoju i radości
Nauki tworzenia zdrowych nawyków
Zastrzyku energii
Zatrzymania się w chwili obecnej
Zdobycia umiejętności uzdrawiającej komunikacji z naturą
Poznania siebie głębiej i uznania siebie w całości
Spotkań w kręgu na parkiecie i wokół ognia
Zdrowej, odżywczej i oczyszczającej diety roślinnej
Spacerów po lesie, górach, Odkrywania dzikich miejsc
Możliwości skorzystania z masażu Lomi Lomi Nui i pobliskiej sauny (odpłatnie).

Program jest tak zbudowany abyś mógł w spokojnej, bezpiecznej i wspierającej, pełnej odpoczynku atmosferze spotkać się z tym, co Ciebie blokuje, z czym jest Ci trudno i dzięki prowadzeniu terapeutów przejść przez procesy transformacyjne. Sprzyja on również Tobie jeżeli po prostu chciałbyś połączyć relaks z rozwojem osobistym i zaszczepić w sobie zdrowy styl życia obejmujący dbanie o ciało, myśli i emocje, taki, który z łatwością będziesz mógł wziąć ze sobą do domu.

Narzędzia, którymi min. będziemy się posługiwać to:

Świadome Śnienie – które jako autoterapia przyszłości, pozwoli Ci spotkać się z uśpionymi w podświadomości aspektami Ciebie, oraz doświadczyć przebudzenia do mocy własnego sprawstwa
http://malwinastach.pl/2017/10/19/swiadome-snienie-terapia-przyszlosci/
https://www.youtube.com/watch?v=tHt7YSi0vnY&t=1410s

Psychologia Zorientowana na Proces (Elementy) – to interdyscyplinarne podejście wspierające zmiany indywidualne i zbiorowe. Łączy pracę ze snem, z ciałem, z symptomami, z relacjami i pracę z dużymi grupami. Komplementarne spojrzenie na przeżycie ludzkie pozwala „klientowi” niemalże samemu odnaleźć rozwiązanie, co więcej pomóc sobie przeżyć trudny stan bez względucna jego skalę. Istnieją ćwiczenia, które pozwalają nawet w 20 min. spotkać się z odpowiedziami, których nie możemy dostrzec przez lata.

Aktywne Medytacje – obejmujące pracę z ciałem, oddechem i taniec spontaniczny, które wzmocnią Twoją świadomość ciała oraz zależności pomiędzy Twoimi myślami, a symptomami fizycznymi. Wyzwalając ciało pozwalasz odezwać się nieświadomości, a ta wygląda na światło dzienne wspierając Ciebie jako całość.

Medytacje Statyczne za pomocą techniki prowadzenia, tj. wizualizacja – procesowanie emocji – afirmacja będą mostem do zatrzymania się nad rzeką naszego życia. Pozwolą spojrzeć w głąb siebie i uwolnić się od wewnętrznych programów, które już nam nie służą.

Integracja Cienia – to spotkanie z nieukochanymi aspektami Ciebie, i przyjęcie ich, abyś mógł doświadczyć poczucia pełni siebie w kochającej akceptacji. Praca w parach, praca w grupie, krąg wsparcia. Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=xQcpCaR6egc

Jak najwięcej czasu spędzonego w naturze, działanie wśród drzew, intencje spalane w ogniu. Serpentyny szlaków górskich, praktyka ciszy, wspólne kręgi.

Każda praktyka jest dobrowolnym aktem uczestnika.

CEL WARSZTATU

Nie ma zdrowych relacji bez kochania siebie – poznania siebie – istoty naszej wędrówki. Wzmacniając świadomość w kilkudniowej rutynie tworzymy zmiany jako grupa doświadczając wielokrotnie spotęgowanej mocy. Zależy nam aby poprzez narzędzia procesowania emocji, integrowania cieni, afirmowania zdrowych przekonań oraz umacnianie wspierających nas nawyków utrwalić umiejętność kochania siebie, która jako umiejętność wymaga ćwiczenia. Za pomocą odtwarzania symbolicznych sytuacji, wchodzenia w utrwalone schematy i w atmosferze wypracowanej obecności zginanie utartych działań w nowe rozwiązania możemy zapalić światło w najgłębszym obszarze kreacji, w naszym sercu, gdzie wsłuchując się w puls ziemi doświadczamy boskości. Ludzie, do Natury! (naszego istnienia) Każdy zasługuje na świadome życie, silne poczucie sprawczości i odważne decyzje podejmowane w zgodzie ze sobą.

Jezus powiedział – Miłujcie się. Dlaczego tak silnie zachowało się rozumienie przekazu w kierunku na zewnątrz? Otwórzmy serce na zajrzenie do środka, na spotkanie z wyższym JA, dla którego wszystko jest możliwe, tak w życiu jak i w śnie, który spotyka nas z tym, co dla nas najlepsze jeśli się obudzimy.

MIEJSCE

Biorezydencja to miejsce magiczne. Wielopokoleniowa historia obiektu, nad którym czuwa trzystuletni Kasztan, cisza, aura wiejskiej nicości oraz powietrze, w którym pogłębianie oddechu nie ma końca… to genialna okazja aby tworzyć grupowe działania, zwłaszcza, że pensjonat służy idealnymi warunkami: ekologiczne materiały, z których powstał (co za sen…) / wegańskie jedzenie (ta lekkość…) / kawiarnia bezcukrowych pyszności (mmm…) / ogromne pokoje w przedwojennym stylu w proporcjonalnie okazjonalnych cenach, jeszcze… To młoda inwestycja, która prężnie się rozwija w sposób organiczny. Wielką wartością jest atmosfera, autentyczność, luz i wielkie serce założycieli Braci Szymocha – nauczycieli technik terapeutycznych i rozwoju duchowego. Sprawdźcie to miejsce, poczytajcie. Kochamy tu być! https://biorezydencja.pl/

CO ZABRAĆ

_Otwarty umysł i serce ?
_Zeszyt/notatnik do zapisywania snów i procesów
_Luźne ubranie do akcji ruchowych
_Wygodne ubranie i buty do leśnych spacerów
_Termos i butelkę na wodę
_Kostium kąpielowy…może się zdarzyć wejście pod wodospad dla chętnych. To czas przełamywania lęków i uwalniania śmiechu. ?
_Lekkości osiągniętych szczytów poprzedzonych odwiedzinami nieważne jak ciemnych, naszych, przytulnych jaskiń.

INWESTYCJA

1888 zł wszystko, a w cenie:
– 6 dni noclegu plus 3 posiłki dziennie wegańskie – szwedzki stół
– 6 dni praktyki, część ćwiczeń realizowana w malowniczej okolicy.

Zaliczka – 888 zł – jest bezzwrotną gwarancją rezerwacji miejsca.

Proszę dokonać wpłaty tutaj:
Malwina Stach
MBANK: 20 1140 2004 0000 3202 4358 1067
Tytuł: opłata za warsztaty

Po wpłacie proszę przesłać potwierdzenie na email: kontakt@malwinastach.pl

Wszelkie pytania pisać na email lub dzwonić na:
Tel. +48 729973888 Malwina
Tel. +48 501017690 Dawid

P R O W A D Z Ą C Y

MALWINA STACH

Jest Psychologiem,Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Jogi Antygrawitacyjnej.
Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata. Oprócz tego Malwina jest założycielką Ogrodu Kobiecości, organizacji inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku jest gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadzi autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomaga co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.
Więcej:
www.malwinastach.pl/bio
https://youtu.be/tHt7YSi0vnY

OKOŃSKI DAWID

Artysta Teatru, skupiający się na terapeutycznym aspekcie pracy z ciałem i oddechem. Zajmuje się Psychologią Procesu kładąc szczególną uwagę na wnikanie w przestrzeń snu. Pasjonat natury, szamanizmu i holistycznego podejścia do człowieka. Pracuje technikami dramowymi z dziećmi, uczy mindfulness oraz realizuje autorskie projekty artystyczne zaangażowane społecznie. O swojej podróży piszę tak:

Na początku było słowo, następnie obraz, a gdy poznałem medium filmowe zachwycony syntezą sztuk dotarłem do Teatru – tam, doświadczenie obecności oraz świadomego kontaktu ze sobą i światem było jak eksplozja… Nie spodziewałem się, że ten proces sięga dalej i teraz jestem gotów siebie jako reżysera rozwinąć do roli nauczyciela, przewodnika, przyjaciela drogi. Idę naprzód:

1. Liceum Plastyczne w Olsztynie ( rozbudzenie pióra )
2. Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu ( rozległe notatki )
3. Psychologia Procesu w Warszawie ( otwarcie skrzydeł )
4. Autorski projekt EWOLUCJA DUCHA ( lot ):
który poprzez trasę ze spektaklem teatralnym po największych polskich miastach przeistacza się w interaktywną pracę grupową wspólnie integrując cień osobowy i więcej.

W połowie czerwca publikuję stronę / portfolio / zapis narzędzi,
gdzie znajdziesz więcej informacji o mnie i moich działaniach.
Ogromnie cieszę się, że wspólnie z Malwiną mamy możliwość
zaaranżować zjawiskowy proces, a dostępna nam nieskończona
moc kreatywnej energii pomoże zdziałać cuda. Do zobaczenia!