KURS POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ

Zapisz sie tutaj: POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ

„Wspaniałe przeżycie! Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w kursie Malwiny „Pokochaj Swój Cień”. Naprawdę kochani, dziękuje Wam serdecznie, że mogłam być z wami przez ostatnie 5 tygodni. Tyle pięknych cieni odkrytych, tyle przecudownych transformacji i nowych metod z rożnych kultur było zaprezentowanych podczas kursu. Z ogromną fascynacją i podekscytowaniem oczekiwałam na kolejne wydarzenie tygodnia – miałam w sobie tyle chęci do działania i niezmierzoną ciekawość, było naprawdę bosko!!! Z ogromną radością przyznaje, że to był zdecydowanie najlepiej zainwestowany czas przeze mnie – zarówno podczas kursu, jak również podczas ćwiczeń, których jest naprawdę dużo, ale łączą sie ze sobą w spójną całość nadając zupełny i kompletny sens w działaniu, pomagają przy tym dogłębnie zrozumieć siebie, innych oraz otaczający nas świat, jak również pozwalając na ogromną przestrzeń – jaka się pojawiała podczas kursu. Niesamowite!!! Nie wspominając, o tym ze podczas odkrywania cieni – zaczęłam pamiętać swoje sny i podróże, będąc świadoma tego, że śnię – dokładnie zdawałam sobie sprawę z tego gdzie jestem i co się dookoła wydarza – dla osoby, która nie pamiętała snów od kilku lat lub miewała wręcz zupełny paraliż ciała – jest to zdecydowanie coś zupełnie niespodziewanego – nowego – ciekawego i naprawdę interesującego. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuje moi drodzy – jesteście kochani i tak wspaniale i przepięknie uleczacie nasz świat. Miliony buziaków i najwięcej miłości dla was kochani! Jesteście cudowni! Mam nadzieje, że się zobaczymy wkrótce!”

Agnieszka

„Wcześniej przypuszczałem a teraz jestem pewien, że integracja to klucz do spełnionego życia. Nie wiem czy jest coś ważniejszego. I wcale nie jest to (przynajmniej dla mnie) bolesny proces, jak by się mogło wydawać. W końcu cień to też ja i w tym cieniu kryją się całkiem fajne rzeczy.”

 Robert

„Głębokie ćwiczenia coraz bardziej zaawansowane w zależności od tygodnia kursu, z różnych dziedzin ćwiczenia ułożone w konkretną całość by odkrywać coraz więcej, odpowiedzi od Malwiny na każde pytanie czy wątpliwość, super medytacje, dokładne wyjaśnienie etapów pracy, czytelne instrukcje do ćwiczeń”

Magda

„Tak się złożyło, że w tym samym czasie, co trwał kurs pojawił sie mój cień w życiu prywatnym. Dlatego w trzecim tygodniu się trochę opuściłem, ale potem to nadrobiłem. Kurs pojawił się jak zwykle „przypadkiem”, zsynchronizował się z życiem, co mi pomogło poradzić sobie w rozwiązaniu problemu.
Dziękuję bardzo Malwinie, Pawłowi i wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas i niesamowitą wiedzę tutaj przekazaną.”
Miłość i moc
Miłość i moc
Miłość i moc

Krzysztof

„Zdecydowanie był potrzebny i pomógł. Taka forma jest bardzo pomocna nie tylko w przypadku osób, które są nieśmiałe i nie chciałyby się pokazywać, ale też dla tych (jak ja), które nie mogłyby sobie pozwolić czasowo na lot do Londynu na taki kurs i zostawić dzieci”

Ania

„Jestem szczęśliwą posiadaczką Twojego kursu (z ktorym pracuje od tygodnia)… i chciałam podziękować z całego serca za stworzenie „takiej perełki”. Przez wiele lat szukałam czegoś odpowiedniego, przeszłam przez szereg szkoleń i eventów, ale dopiero Twój kurs współgra ze mną i moimi lękami/cieniami całkowicie. Słuchając Ciebie czuje, jakbyś mówiła „prosto” do moich lęków ukrytych w podświadomości. Głęboko wierzę, że po zakończeniu przygody z „Pokochaj Swój Cień” zacznę w końcu czerpać z życia pełnymi garściami. Dziekuję ”

Monika