Pokochaj Swój Cień

Chce Się Przytulić – Warsztaty Świadomej Bliskości
24 czerwca 2020
Spotkanie – Obecność w Kręgu Kobiet
24 czerwca 2020

POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ to 5-cio tygodniowe warsztaty online, oparte na metodach z różnych tradycji i nurtów, które krok po kroku przeprowadzą Cię poprzez proces spotykania się z wypartymi, zapomnianymi czy odrzuconymi częściami Ciebie, odblokowując i transformując drzemiący w nich potencjał.

Każdy tydzień zaczyna się wykładem z ćwiczeniami prowadzonymi (2,5h). Czas pomiędzy wykładami jest przeznaczony na wykonywanie ćwiczeń (PDF / video-instrukcje). Materiały będą udostepniane na platformie w odstępach 7-dniowych.

Stworzyłam ten pakiet dla Twojego komfortu, abyś w bezpiecznej, domowej atmosferze i na swoich warunkach mógł przejść przez efektywne procesy integracyjne. To Ty decydujesz w jakim tempie chcesz przechodzić przez oferowane w kursie procesy. Dla mocnych rezultatów zalecam podążać za instrukcjami i wykonywać ćwiczenia chronologicznie.

Czas stać się sobą, spotkać przeszłość i zaprosić ją do działania w TERAZ. Nie ma innej drogi do światła jak przez swój cień, nie ma życia w pełni bez uznania w sobie tego, na co trudno nam patrzeć. Jeśli zechcesz nauczę Cię, jak się ze sobą zaprzyjaźnić.

WARTO SIĘ ZE SOBĄ SPOTKAĆ!

Podczas warsztatów w Przestrzeni Miłości i Akceptacji:

 
 • Uzdrowisz i przekształcisz części siebie, tworzące negatywne wzorce
 • Staniesz twarzą w twarz ze swoimi lękami oraz z tym czego się najbardziej wstydzisz
 • Odkryjesz swoje nowe, mocne strony, wglądy i mądrość, gdyż w cieniu kryje się skarb
 • Odkryjesz Cienie stojące za Twoją Chorobą
 • Poznasz Cienie swojego Rodu
 • Poznasz Cień stojący za konfliktami w Twoich Związkach
 • Uzdrowisz Cień stojący za swoją Seksualnością
 • Zaprzyjaźnisz się ze swoją Przeszłością
 • Poznasz sposoby na Integrację Cienia w Świadomym Śnie
 • Dowiesz się czym są Koszmary i jak z nimi pracować
 • Wybaczysz sobie i innym
 • Poznasz aspekty swojego Wewnętrznego Krytyka, a tym samym uwolnisz się z jego wpływu
 • Spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem
 • Zrzucisz z siebie ciężar, który nosiłeś przez lata
 • Zrelaksujesz się w swojej autentyczności
 • Zaprzyjaźnisz się ze sobą w pełni
 • I więcej…
 

Odkryj

Nawet kiedy jesteś „świadomy” siebie i myślisz, że znasz siebie najlepiej, drzemią w Tobie sekretne moce, z których nie zdajesz sobie sprawy.

Te tajemnicze siły, które kontrolują Twoje życie z zaplecza, wpływają na to jakie podejmujesz decyzje i jak doświadczasz tego, co Ci się przydarza.

Tkwiące w podświadomości programy, które nabyłeś w czasie dzieciństwa i nie tylko, zabarwiają Twoją percepcję siebie i świata, dlatego często reagujesz pod ich wpływem, nie mogąc dostrzec rzeczy takimi, jakie są.

Twoje silne emocjonalne reakcje, lęki, choroby, poczucie niemocy, nocne koszmary są językiem w jakim te nasze tzw. “cienie” dają Tobie o sobie znać. Kontaktują się one z Tobą tylko po to, abyś zwrócił na nie uwagę i poprzez stanie się ich świadomym i uznanie ich, zintegrował je do pełni siebie.

Te cienie, czyli wyparty psychologiczny materiał, to nie zawsze Twoje tzw. ciemne strony, a więc te, które nieświadomie ukryłeś przed sobą i innymi, ale często są to Twoje wrodzone talenty, pasje, dary, które zostały stłumione w zalążku, gdy byłeś jeszcze bardzo mały.

Na tych warsztatach będziesz odkrywać te części Ciebie, których nie akceptujesz w sobie, zarówno te, które uważasz za pożądane jak i niepożądane, a tym samym będziesz usuwać ich ograniczający wpływ jaki mają na Twoje życie.

Pokochaj

Mówi się, że dopóki nie pokochasz samego siebie nie będziesz potrafił prawdziwie pokochać innych.

Miłość, o której jest tu mowa nie ma nic wspólnego z narcyzmem czy egoizmem, jest to po prostu wyraz najwyższej akceptacji samego siebie. Akceptacji nie tylko tych części Ciebie, które wydają Ci się najbardziej atrakcyjne, ale przede wszystkim tych, do których czujesz niechęć i które ukrywasz przed sobą i innymi, bo wywołują w Tobie dyskomfort czy ból.

Na tych warsztatach nauczysz się praktycznego, alchemicznego sposobu w jaki możesz zaprzyjaźnić się ze sobą w pełni, co wpłynie nie tylko na to jak będziesz czuć się sam ze sobą, ale również odmieni Twoje relacje z innymi.

Działaj

To czego nie jesteś świadomy, kontroluje Ciebie. A to czego jesteś świadomy, nie ma nad Tobą kontroli.

Twoje nieświadome lęki, negatywne oceny siebie i świata, które wpływają na stan Twojego umysłu, są po prostu uwięzioną w Tobie energią, którą można uwolnić i przetransformować w użyteczną moc do działania. Dowiesz się jak to zrobić!

Zapraszam Cię do bycia odważnym, aby stanąć twarzą w twarz ze sobą i zaprzyjaźnić się ze sobą takim jakim jesteś naprawdę. Postaw na autentyczność, która przekłada się na Twoje samopoczucie, działanie, relacje z innymi w domu i pracy, abyś mógł płynąć swobodnie, poruszany od środka poprzez entuzjazm i powoływany do akcji poprzez inspirację.

Kurs zawiera:

 • 5 rozbudowanych warsztatów Video Online
 • Nagrania audio MP3 webinarów do pobrania
 • Ćwiczenia w formie instrukcji PDF oraz dodatkowych instrukcji Video
 • Dostęp do zamkniętej grupy Facebook z cyklicznymi spotkaniami Live z Malwiną Stach
 • Dostęp do archiwum kilkudziesięciu webinarów mindbodyspirit na 30 dni od dnia dołączenia do kursu
 • Całość na jednej wygodnej platformie z dostępem do pozostałych szkoleń mindbodyspirit.pl
 • Gwarancja Satysfakcji (zwrotu wpłaty) w ciągu 14 dni od zakupu
 
 
 

Opinie uczestników kursu

 • Krzysztof
  Integracja Cienia to wspaniały warsztat, prowadzony przez wspaniałą osobę ? Polecam wszystkim którzy pragną siebie bliżej poznać. Dziękuję Malwino :)
  Krzysztof
 • Robert
  Wcześniej przypuszczałem a teraz jestem pewien, że integracja to klucz do spełnionego życia. Nie wiem czy jest coś ważniejszego. I wcale nie jest to (przynajmniej dla mnie) bolesny proces, jak by się mogło wydawać. W końcu cień to też ja i w tym cieniu kryją się całkiem fajne rzeczy.
  Robert
 • Madzia DW
  Głębokie ćwiczenia coraz bardziej zaawansowane w zależności od tygodnia kursu, z różnych dziedzin ćwiczenia ułożone w konkretną całośc by odkrywać coraz więcej , odpowiedzi od Malwiny na każde pytanie czy wątpliwość, super medytacje, dokładne wyjaśnienie etapów pracy, czytelne instrukcje do ćw, do Pawła--> przejrzysty panel , szybkie dostarczanie materiałów, możliwość odznaczania ukończonych poszczególnych zadań, obecność podczas transmisji i czuwanie nad poprawnością techniczną, odpowiedzi na każde zapytanie Dziękuję Wam!
  Madzia DW
 • Ania Pierzchała
  Zdecydowanie był potrzebny i pomógł. Taka forma jest bardzo pomocna nie tylko w przypadku osób, które są nieśmiałe i nie chciałyby się pokazywać, ale też dla tych (jak ja), które nie mogłyby sobie pozwolić czasowo na lot do Londynu na taki kurs i zostawić dzieci
  Ania Pierzchała
 • Krzysztof Nawrot
  Tak się złożyło, że w tym samym czasie co trwał kurs pojawił się mój cień w życiu prywatnym. Dlatego w trzecim tygodniu się trochę opuściłem ale potem to nadrobiłem. Kurs pojawił się jak zwykle "przypadkiem" lol, zsynchronizował się z życiem co mi pomogło poradzić sobie w rozwiązaniu problemu. Dziękuję bardzo Malwinie, Pawłowi i wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas i niesamowitą wiedzę tutaj przekazaną. Miłość i moc. Miłość i moc. Miłość i moc.
  Krzysztof Nawrot
 • Agnieszka Chmielewska
  Wspaniale przeżycie! Jestem niezmiernie wdzięczna ze mogłam uczestniczyć w kursie Malwiny "Pokochaj Swój Cień". Naprawdę kochani, dziękuje wam serdecznie ze mogłam być z wami przez ostatnie 5 tygodni. Tyle pięknych cieni odkrytych, tyle przecudownych transformacji i nowych metod z różnych kultur było zaprezentowanych podczas kursu. Z ogromna fascynacja i podekscytowaniem oczekiwałam na kolejne wydarzenie tygodnia - miałam w sobie tyle chęci do działania i niezmierzona ciekawość, było naprawdę bosko!!! Z ogromną radością przyznaje, ze to był zdecydowanie najlepiej zainwestowany czas przez mnie - zarówno podczas kursu, jak również podczas ćwiczeniach, których jest naprawdę dużo, ale łączą się ze sobą w spójna całość nadaje zupełny i kompletny sens w działaniu, pomogłaś przy tym dogłębnie zrozumieć siebie, innych oraz otaczający nas świat jak również pozwalając na ogromna przestrzeń - jaka się pojawiała podczas kursu. Niesamowite!!!
  Agnieszka Chmielewska