Bezpłatny Webinar – Wsparcie dla Ciebie + 2 procesy

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Bezpłatny Webinar – Wsparcie dla Ciebie + 2 procesy

5 February 2021 @ 19:00 - 21:00

Wschodzące słońce w “Ciemnej Dolinie”
Bezpłatny Webinar – Wsparcie dla Ciebie
+ 2 procesy
Zapraszamy Cię serdecznie na bezpłatne, 2h spotkanie w ramach fundacji KOCHAM SIEBIE ??
Spotkanie będzie dla Ciebie okazją do wejrzenia wgłąb siebie i odnalezienia w sobie poczucia mocy i głębokiego zaufania do siebie, które są tak fundamentalne dla naszego naturalnego rozwoju i sięgania po więcej, a przede wszystkim do zrobienia pierwszych kroków w wyjściu z kryzysu (Ciemnej Doliny).
Podczas webinaru opowiemy o tym jak my radzimy sobie z życiowymi kryzysami w różnych sferach życia, podzielimy się praktycznymi sposobami na ruszenie do przodu, a przede wszystkim przeprowadzimy Cię przez praktyczne procesy angażujące ciało, umysł i serce, abyś mógł/mogła wzmocnić swoją odporność psychiczną, być bliżej siebie, odnaleźć swoją wolność wewnętrzną i wybrać życie w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.
Wschodzące słońce to symbol Twojego powstania z ciemnej doliny i sięgnięcia po realizacje potencjału Twojej duszy.
Link do zapisów (Wyślij nam swój email a my wyślemy Ci przypomnienie ze szczegółami webinaru i ewentualnymi zmianami):
P R O W A D Z Ą C Y
MALWINA STACH
Jest Psychologiem,Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Muzykoterapeutą. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.
Malwina jest również założycielką Ogrodu Kobiecości, platformy inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku była gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadziła autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomagała co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.
Facebook: @Malwina Stach Teacher i @Ogród Kobiecości
Youtube: Ogród Kobiecości z Malwiną Stach
_______________________________________
OKOŃSKI DAWID
Artysta Teatru, podkreślający w działaniach artystycznych terapeutyczny aspekt pracy z ruchem i oddechem czerpiąc z doświadczenia ścieżki kreatywnej i źródeł teatru.
Fascynat psychologii głębi. W badaniach poświęca szczególną uwagę na wnikanie w przestrzeń śnienia. Pasjonat natury, szamanizmu i holistycznego podejścia do ludzkiego zdrowia. Pracuje technikami dramowymi z dziećmi, uczy mindfulness oraz realizuje autorskie eksperymenty artystyczne zaangażowane społecznie. Aktualnie organizuje projekt w nurcie art&healing pt. EWOLUCJA DUCHA, który poprzez trasę ze spektaklem teatralnym po największych polskich miastach przeistacza się w interaktywną pracę warsztatową wspólnie integrując cień osobowy i więcej…
Więcej na: www.okonski.art
oraz facebook: @Okonski.art
Pozdrawiamy Serdecznie
FUNDACJA KOCHAM SIEBIE ?

 

Details

Date:
5 February 2021
Time:
19:00 - 21:00