JESTEM – Moje Sacrum

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JESTEM – Moje Sacrum

30 września @ 10:00 - 1 października @ 18:00

JESTEM – Moje Sacrum
💎 Samostanowienie
💎 Wewnętrzna nawigacja
💎 Zaufanie
💎 Klarowność
💎 Wyrażanie potencjału
Gubimy się w życiu, kiedy gubimy swoje Centrum.
To z miejsca swojego Centrum widzimy klarownie, i możemy nawigować swoim życiem w zgodzie ze Sobą, czyli tym kim naprawdę jesteśmy, a nie tym kim uwierzyliśmy, że jesteśmy.
Nie oddajemy sterów innym ludziom, ale sami będąc przy sobie dokonujemy świadomych wyborów, stając do ich wyników i konsekwencji.
Klarowne wybory ukazują się nam same, gdy stworzymy dla nich w sobie przestrzeń. To bardziej proces rodzenia swojego życia, na świeżo, z wewnątrz swojego Sacrum niż konstruowanie go z głowy, sterowany powinnościami narzuconymi przez świat zewnętrzny. To bardziej współpraca i wewnętrzna komunikacja między Sercem a Duchem, a umysł jako narzędzie po prostu służy.
Kiedy żyjemy ze swojego Centrum stajemy się dorośli, bo tylko z tej pozycji możemy tak naprawdę zadbać o swoją wewnętrzną świątynię i o nasze relacje z innymi.
I z tego miejsca możemy dokonywać wyborów, które służą nie tylko nam samym, ale są też w służbie całości.
Czujemy się zagubieni, gdy wewnętrznie poutykaliśmy przy ludziach i sytuacjach z przeszłości czy przyszłości. Czujemy się jakby poza sobą, obcy wobec swojego ciała.
Szukamy szczęścia w relacjach i przyjemnościach tego świata, ale pustka, którą czujemy nie zapełnia się.
Jesteśmy w swoim Centrum, gdy siebie od tych ludzi i miejsc odzyskujemy, gdy napełniamy tą pustkę od środka, gdy jesteśmy w swoim życiu Obecni.
Czasem powrót do Siebie to podróż przez różne trudne emocje, traumy i lęki, wobec których nie nauczyliśmy się Być.
To proces, w którym na nowo uczymy się siebie obejmować, ufać sobie i Życiu. Odkrywamy swój potencjał, rozpoznajemy czym jesteśmy i jak wszystko w nas i na zewnątrz nas działa, współtworząc naszą rzeczywistość.
Podczas naszego spotkania, będę przy Tobie tak, abyś i Ty mógł/a być przy sobie. Będę przy Tobie tak, abyś mógł/a odnaleźć Siebie.
Będziemy zaglądać w te miejsca w Tobie, które za Tobą tęsknią, które wciąż bolą i proszą o Twoją uwagę i czułą Obecność.
Zapraszam Cię w tą piękną podróż, odkrywania swojej Esencji, aktywowania przestrzeni swojego Sacrum, stawania w prawdzie wobec swojego Życia, pożegnania z wdzięcznością tego, co już nie służy i zrobienia miejsca na Nowe, zdrowe, karmiące.
Są to moje autorskie warsztaty, oparte na moim doświadczeniu, zrozumieniu głębi pracy terapeutycznej i intuicyjnym prowadzeniu. Grupa dla mnie to jeden organizm, który pięknie pokazuje i prowadzi ku harmonii wszystkich jednostek.
Całość służy nam, a my służymy całości.
Na jesień/zima wylatuje z kraju, więc to będą jedyne lub jedne z dwóch moich tego typu warsztatów.
💎
Spotkamy się, aby celebrować swoje człowieczeństwo ze wszystkimi jego kolorami i odcieniami
Poprzez procesy terapeutyczne, ale również gry i zabawy będziemy eksplorować swoją autentyczną naturę, uwalniać destrukcyjne przekonania i schematy wpływające na jakość naszych relacji i drogi zawodowej oraz odkrywać w sobie tajemnice, które ukrywamy sami przed sobą i światem
Jest to również okazja do zajrzenia w swoje dzieciństwo i relację z rodzicami, a tym samym zrozumienie naszych obecnych lub przyszłych związków
To wspaniały czas, w którym będziemy mogli sobie towarzyszyć ucząc się budować bezpieczne i czułe więzi, pełne szacunku i widzenia siebie nawzajem
Poprzez pracę z ciałem, ruchem, energią, polem miłości, głosem, prowadzonymi procesami terapeutycznymi i ciszą będziemy uwalniać swoje wnętrze, aby stanąć w swojej jakości bez kompromisu 💎
K I E D Y
Sobota 30 września 10.00-18.00
Niedziela 1 października 10.00-18.00
G D Z I E
Księgarnia CUD
Mały Rynek 4
Kraków
I N W E S T U J Ę
700zł
Napisz do ogrodkobiecosci@gmail.com, aby dostać szczegóły do zapisu.
Po zapisaniu zostaniesz dodana/y do grupy na Whats Up, gdzie będziecie się mogli wymieniać pomocą związaną z transportem i noclegiem w Krakowie
C Z U Ł A P R Z E W O D N I C Z K A
Malwina Stach
Psycholog, Terapeutka Holistyczna, Nauczycielka Świadomego Śnienia, Nauczycielka Hatha Jogi, Muzykoterapeutka, Autorka Tańca Intuitywnego (Tańca Czakr), założycielka Ogrodu Kobiecości
Ale też kobieta, która dzieli się swoim doświadczeniem i sprawdzonymi metodami, które pomogły jej osobiście wyzwolić się ze starych schematów i uwolnić swój potencjał
P Y T A N I A
W razie pytań pisz na maila: ogrodkobiecosci@gmail.com
Do zobaczenia 🌸
Malwina

Szczegóły

Start:
30 września @ 10:00
Koniec:
1 października @ 18:00
Koszt:

Miejsce

CUD Kraków
Mały Rynek 4
Kraków,
+ Google Map