Świadome Śnienie – Terapia Przyszłości

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Świadome Śnienie – Terapia Przyszłości

21 November 2020 @ 10:00 - 22 November 2020 @ 18:00

600PLN
Ś W I A D O M Y  S E N
Świadomy Sen, jest to sen, w którym wiesz, że śnisz i możesz świadomie współtworzyć rzeczywistość senną.
Świadomie śnię prawie 30 lat, zaczęłam jako dziecko i praktyka ta stała się moją największą pasją. Wbrew pozorom nie jest ona trudna i każdy ma zdolność przypomnienia sobie jak świadomie śnić, gdyż większość z nas robiła to jako dzieci.
Osoby, które mówią, że nigdy im się nic nie śni, a raczej, że nie pamiętają swoich snów, zaczynają je pamiętać zaraz po warsztatach.
Około 1/3 naszego życia spędzamy śpiąc i śniąc nieświadomie. Oprócz tego często żyjemy jak lunatycy w naszym życiu na jawie, złapani w Matrix naszych myśli, nawyków i uwarunkowań. Świadome Śnienie jest niesamowitą praktyką, którą prowadzi do bardziej świadomego życia, gdzie odkrywasz, że jesteś aktywnym współtwórcą swojej rzeczywistości.
Świadome Śnienie jest nową formą autoterapii!
Jest to metoda przebadana i udowodniona naukowo, a więc staje się coraz bardziej znana w świecie medycyny alternatywnej.
P O  C O
Dzięki praktyce Świadomego Śnienia rozwijasz zrozumienie tego, jak działa Twój umysł i zaczynasz dostrzegać różnicę pomiędzy rzeczywistością a projekcjami Twojego umysłu.
Świadome Śnienie daje Ci okazję, aby uzyskać jasność w trudnych sytuacjach, gdy jesteś zagubiony i nie wiesz, którą drogą pójść. Twoja intuicja również znacznie wzmacnia się.
Pomaga Ci odkryć i zintegrować Twój ukryty potencjał i talenty, dzięki czemu możesz żyć swoim życiem w najpełniejszym sensie.
Pokazuje Ci, gdzie utknąłeś ze swoimi emocjami w życiu osobistym, dając Ci szansę na uwolnienie i integrację, co sprawia, że po obudzeniu czujesz się tak, jakby ogromny bagaż został porzucony i możesz posuwać się naprzód z większą ilością energii.
Tworzy również przestrzeń do uzdrawiania Twojego ciała fizycznego, przeprogramowując Twój mózg, który następnie wysyła impulsy lecznicze do Twojego ciała. Wiele z naszych chorób jest spowodowanych przez nasz nieświadomy mentalny i emocjonalny materiał.
Świadome Śnienie daje Ci inspirację do kreatywnego rozwiązywania problemów lub dla Twoich projektów, gdy czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie lub szukasz nowych pomysłów poza szablonowym sposobem myślenia.
Pomaga Ci stawić czoło i pokonać Twoje lęki, oraz usunąć stres z organizmu uwalniając przepływ energii, a więc czujesz się zregenerowany po tym jak się obudzisz.
Świadome Śnienie to też niesamowita zabawa i przygoda! To radosne poczucie wolności, kiedy robisz rzeczy, których nigdy nie mógłbyś zrobić w życiu na jawie i zdobywanie doświadczenia z innej perspektywy, rozszerza po prostu Twój punkt widzenia i wzbogaca Cię o różne ciekawe doświadczenia.
Kiedy wykorzystasz Świadome Śnienie do rozwoju osobistego, zmieni się także Twoja rzeczywistość na jawie. Poczujesz się bardziej ugruntowany w zrozumieniu siebie, bardziej połączony ze sobą, spokojny i uważny. Twoja pewność siebie wzmocni się ponieważ uniezależnisz się od zewnętrznych okoliczności, ufając swoim własnym zdolnościom radzenia sobie z nimi.
Wszystko to jest dostępne dla Ciebie każdej nocy, przez resztę Twojego życia.
NA K U R S I E
☆ Poznasz i przećwiczysz różne ciekawe techniki
☆ Dowiesz się jak praktycznie wykorzystać tą metodę w życiu codziennym
☆ Zdobędziesz wiedzę na temat wagi snów i ich roli w kreowaniu rzeczywistości na jawie
☆ Dowiesz się jak leczyć swoje ciało i umysł we śnie
☆ Poznasz jak inne kultury stosują i stosowały tą metodę w wymiarze terapeutycznym i duchowym
☆ Dowiesz się wiele na temat śmierci i roli Świadomego Śnienia w świadomym umieraniu
☆ I o wiele więcej …
C O Z A B R A Ć
Ubierz się wygodnie i weź ze sobą coś do pisania.
Przynieś ze sobą matę do jogi lub karimatę, kocyk i coś pod głowę, będą potrzebne na zajęcia praktyczne.
Będzie przerwa obiadowa, na której udamy się do pobliskich kawiarni. Można przynieść swoje jedzenie i zjeść na miejscu w sali.
Woda, kawa i herbata i przekąski będą dostępne dla każdego.
I N W E S T Y C J A
600zł
Proszę wpłacić bezzwrotny zadatek 400zł lub całość na konto:
Malwina Stach
MBANK: 20 1140 2004 0000 3202 4358 1067
Tytuł: Świadome Śnienie
Po wpłaceniu proszę sie ze mną skontaktować na: kontakt@malwinastach.pl i
podać:
Imię i nazwisko
numer telefonu
Liczy się kolejność wpłat! Zwroty zaliczki tylko w wypadku odwołania szkolenia.
G D Z I E
Niedaleko Pałacu Królewskiego ? Adres zostanie podany po zapisie.
Zajęcia składają się z różnych bloków tematycznych, pomiędzy którymi są krótkie przerwy na herbatę i toaletę.
Przerwa obiadowa jest planowana na godzinę 14.30-15.30

Details

Start:
21 November 2020 @ 10:00
End:
22 November 2020 @ 18:00
Cost:
600PLN

Venue

Starówka
Starówka
Warszawa, Mazowieckie 00-642 Poland
+ Google Map