W Walentynki Kocham Siebie – Spotkanie dla Par

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

W Walentynki Kocham Siebie – Spotkanie dla Par

14 February 2021 @ 10:00 - 18:00

2500PLN
Celebruj z nami Dzień Zakochanych ❤
Oferujemy Wam bezpieczną przestrzeń, pełną czułości, przyjęcia i bliskości, która jest okazją do zatrzymania się w sobie i szczerego spojrzenia w oczy towarzyszowi życiowej drogi.
To wspaniały czas do rozebrania się z wszelkich pancerzy poprzez pojednanie z tym, co trudne, dotarcia do samego źródła wspólnego – tak – na siebie nawzajem. Pełnego – tak! – na wspólne cele, wizje, poznanie swoich potrzeb i spełnianie marzeń.
Nauczymy się patrzenia w jednym kierunku, patrzenia autentycznego, intymnego, pełnego akceptacji oraz życzliwości dla samego siebie.
Prawdziwy romans zaczyna się od miłości własnej i z tego miejsca rozkwita głęboka, czuła, dojrzała i namiętna relacja. Szczęście wewnętrznego dziecka i swobodna ekspresja energii kreatywnej.
Procesy powstały w trakcie randek i są wynikiem naszej zabawy w przywracanie patrzenia “po raz pierwszy”, świadomej gry z mitami “ta jedyna, ten jedyny” oraz doświadczenia w budowaniu głębokiej intymności i więzi poprzez komunikacje na każdym poziomie doświadczania.
Relacja partnerska to pasjonująca podróż wzajemnego dotykania w sobie miejsc, które potrzebują odrodzenia. Jak w lustrze przeglądamy się w partnerze, w poczuciu odpowiedzialności uczymy się wspierać wzajemnie w ukochiwaniu siebie coraz bardziej i bardziej i bardziej.
C E L S P O T K A N I A
Na warsztatach będziecie stawać w prawdzie ze sobą i swoim bliskim, biorąc udział w pięknych procesach grupowych i w parach, dzięki którym będziecie mogli odkrywać i przyjmować siebie nawzajem w głębokiej, czułej intymności serc.
Jest to również okazja do spotkania się ze sobą samym i uzdrowienia ran, które oddzielają Cię od doświadczania bezpiecznej, spokojnej bliskości.
Warto dać temu szansę.
Być może jesteście na początku drogi razem, a być może potrzebujecie odświeżyć uczucie, które Was połączyło i spojrzeć na siebie na nowo lub przeżywacie kryzys, który potrzebuje wybrzmieć w bezpiecznych warunkach. A być może chcecie po prostu spędzić miło razem czas w magicznej atmosferze, gdzie przestrzeń się Wami opiekuje i sprzyja Waszemu zatrzymaniu i rozluźnieniu w ten wyjątkowy dzień.
Jakakolwiek jest Wasza intencja i droga, zapraszamy do wspólnego płynięcia ❤
K I E D Y
14 Luty
10.00 – 18.00 (możliwe przesunięcie do 19.00 ? )
G D Z I E
Warszawa (miejsce zostanie ogłoszone bliżej terminu ? )
Z A P I S Y
Inwestycja to 250 zł od osoby
Aby zagwarantować sobie miejsce wpłać bezzwrotny zadatek 100zł na konto
Dawid Okoński
40 1050 1807 1000 0092 0154 6067
Tytuł przelewu: Walentynki
I prześlij poniższe dane na maila info.kochamsiebie@gmail.com
Dane:
Wasze Imiona i Nazwiska
Wasze emaile
Wasze numery telefonu
❤
Warsztaty Walentynkowe są jednodniową wersją 6 dniowych wakacyjnych warsztatów dla Par, KOCHAM SIEBIE. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam do zajrzenia tutaj:
https://preview.mailerlite.com/q3k2d4
O C Z Y M J E S T E Ś M Y
M A L W I N A S T A C H
Jest Psychologiem, Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Muzykoterapeutą. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata.
Malwina jest również założycielką Ogrodu Kobiecości, platformy inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku była gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadziła autorski Intuitywny Taniec Czakr.
Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomagała co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.
Więcej: www.malwinastach.pl
https://youtu.be/tHt7YSi0vnY
Fb: @Malwina Stach Teacher i @Ogród Kobiecości
Youtube: Ogród Kobiecości
D A W I D O K O Ń S K I
Artysta Teatru, podkreślający w działaniach artystycznych terapeutyczny aspekt pracy z ruchem, oddechem i spontaniczną ekspresją. Czerpie z doświadczenia ścieżki kreatywnej i źródeł teatru. Udawadnia, że lęk wyrażony całym ciałem może zasilać nas jak energetyczna bomba.
Kryzys Okazją Przemiany, tym sloganem promuje odkrywanie potencjału transformacyjnego wydarzeń traumatycznych.
Fascynat psychologii głębi. Pasjonat natury, szamanizmu i holistycznego podejścia do ludzkiego zdrowia. W badaniach poświęca szczególną uwagę na wnikanie w przestrzeń śnienia.
Pracuje technikami dramowymi z dziećmi, uczy mindfulness oraz realizuje autorskie eksperymenty artystyczne zaangażowane społecznie. Aktualnie organizuje projekt w nurcie art&healing, pt. EWOLUCJA DUCHA, który poprzez trasę ze spektaklem teatralnym po największych polskich miastach przeistacza się w interaktywną praktykę warsztatową grupowo integrując cień osobowy i więcej…
Więcej: www.okonski.art
Fb: Okonski.art
Błogość nie zna granic.
Kochać Siebie. To romans na całe Życie.
Zapraszamy Serdecznie,
Malwina i Dawid

Pokaż mniej

 

Details

Date:
14 February 2021
Time:
10:00 - 18:00
Cost:
2500PLN

Organiser

Malwina Stach
Email:
kontakt@malwinastach.pl
Website:
https://malwinastach.pl/

Venue

Warszawa