Warsztaty Kocham Siebie (Dla Par) – Transformacja w Górach Izerskich

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Kocham Siebie (Dla Par) – Transformacja w Górach Izerskich

8 sierpnia 2021 @ 18:00 - 14 sierpnia 2021 @ 14:00

2500PLN
Oferujemy Wam bezpieczną przestrzeń, pełną czułości, przyjęcia i bliskości, która jest okazją do zatrzymania się w sobie i szczerego spojrzenia w oczy towarzyszowi życiowej drogi.
To wspaniały czas do rozebrania się z wszelkich pancerzy poprzez pojednanie z tym, co trudne, dotarcia do samego źródła wspólnego – tak – na siebie nawzajem. Pełnego – tak! – na wspólne cele, wizje, poznanie swoich potrzeb i spełnianie marzeń poprzez wspólne doświadczenie odrodzenia w sercu Gór Izerskich.
To 6-dniowa podróż, w której nauczymy się patrzenia w jednym kierunku, patrzenia autentycznego, intymnego, pełnego akceptacji oraz życzliwości dla samego siebie.
Prawdziwy romans zaczyna się od miłości własnej i z tego miejsca rozkwita czuła, dojrzała i namiętna relacja. Szczęście wewnętrznego dziecka i swobodna ekspresja energii kreatywnej.
Procesy powstały w trakcie naszych randek i są wynikiem zabawy w przywracanie patrzenia „po raz pierwszy”, świadomej gry z mitami „ta jedyna, ten jedyny” oraz doświadczenia w budowaniu głębokiej intymności i więzi poprzez komunikacje na każdym poziomie doświadczania. To też okazja do oczyszczenia tego co było w intencji podlewania tego co jest.
Relacja partnerska to pasjonująca podróż wzajemnego dotykania w sobie miejsc, które potrzebują odrodzenia. Jak w lustrze przeglądamy się w partnerze, w poczuciu odpowiedzialności uczymy się wspierać wzajemnie w ukochiwaniu siebie coraz bardziej i bardziej i bardziej.
C E L S P O T K A N I A
Na warsztatach będziecie stawać w prawdzie ze sobą i swoim bliskim, biorąc udział w pięknych procesach grupowych i w parach, dzięki którym będziecie mogli odkrywać i przyjmować siebie nawzajem w głębokiej, czułej intymności serc.
Jest to również okazja do spotkania się ze sobą samym i uzdrowienia ran, które oddzielają Cię od doświadczania bezpiecznej, spokojnej bliskości.
Warto dać temu szansę. Spotkasz się ze swoimi rodzicami, wewnętrznym dzieckiem oraz całą paletą doświadczeń na drodze do zdrowej zintegrowanej psychiki. To komplementarny proces.
Być może jesteście na początku drogi razem, a być może potrzebujecie odświeżyć uczucie lub przeżywacie kryzys, który potrzebuje wybrzmieć w bezpiecznych warunkach. A być może chcecie po prostu spędzić niezapomnianą przygodę w pięknym miejscu, gdzie przestrzeń się Wami opiekuje i sprzyja spotęgowaniu pogłębienia relacji.
Jakakolwiek jest Wasza intencja i droga, zapraszamy do wspólnego płynięcia ❤
W poniższym linku dowiesz się więcej. Poznasz opinię naszych uczestników, dowiesz się o narzędziach, uroku wybranego miejsca oraz o pozostałych detalach tej uroczystości:
(WIĘCEJ INFORMACJI + FILMY)
https://preview.mailerlite.com/g0j9n0
P R Z E C I W S K A Z A N I A
– trwająca terapia psychotropowa
– ciąża i okres połogu
– różnego rodzaju ostre stany zapalne
– padaczka
Zwróć się do nas w razie:
– nadwrażliwości na silne bodźce, np. krzyk
– stosowania środków farmakologicznych
– okresu karmienia piersią
– słabego stanu organizmu
– jaskra, inne
Pozdrawiamy Serdecznie
KOCHAM SIEBIE ?

 

Szczegóły

Start:
8 sierpnia 2021 @ 18:00
Koniec:
14 sierpnia 2021 @ 14:00
Koszt:
2500PLN