Jestem Właściwy! Kochanie Siebie w praktyce

Mind Body spirit Festival w Londynie
25 June 2020
Świadome Śnienie – Terapia Przyszłości
27 June 2020

There are no upcoming events at this time

Warsztaty Jestem Właściwy! są praktycznymi warsztatami nauki kochania siebie, opartymi na narzędziach z różnych szamańskich tradycji i nurtu psychologii transpersonalnej.

Przez dwa dni będziesz podróżować do najgłębszych zakamarków Twojej duszy spotykając się z wykluczonymi i zapomnianymi aspektami siebie, ożywiając je, przywołując do uczestnictwa w Twoim życiu, przyjmując do pełni siebie na nowo.

Samopoznanie i przyjęcie siebie jako właściwego jest pięknym procesem kochania siebie takiego jakim jesteś naprawdę.

Tłumienie, zaprzeczanie i wypieranie aspektów siebie wywołuje w Twoim życiu wiele sytuacji, w których przypominają one o sobie prosząc o ponowne przyjęcie i uzdrowienie. Przybiera to często formę różnych symptomów na poziomie ciała (choroby i bóle psychosomatyczne), problemów w relacjach (style przywiązania, obciążenia rodowe, niesprzyjające zdrowiu schematy budowania relacji), umysłu (zagubienie, depresja, kompulsje, brak spokoju i jasności myślenia, nadwrażliwość, nerwice), duszy (brak poczucia połączenia ze sobą, z "Bogiem", brak zaufania do siebie i życia, niepokój, niezgoda na rzeczywistość taką jaka ona jest, poczucie zawieszenia, brak świadomości i zrozumienia praw natury, stłumiona intuicja). Większość tych nieświadomych procesów zadziało się w Twoim dzieciństwie i aby się z nimi skontaktować potrzebne są odpowiednie warunki i bezpieczne, sprawdzone narzędzia integracji.

Na warsztatach, w ciepłej i bezpiecznej atmosferze oraz przy wsparciu energii grupy odbędziesz podróż odkrywania siebie na głębokim poziomie, spotkają siebie tam, gdzie do tej pory bałeś się popatrzeć i tam gdzie leży Twój największy skarb - ukryty potencjał.

Warsztaty są intensywne, nurkujemy głęboko, transformacje będą się zadziewały już podczas ćwiczeń. Dostaniesz praktyczne narzędzia, które możesz stosować w domu po warsztatach w zależności od potrzeb.

Zapraszam serdecznie na wspólną podróż odmieniającą Twoje życie :)

"Warsztaty "Jestem Właściwy" wystrzeliły mnie w kosmos na dwa dni. W mój wewnętrzny kosmos. To, co zaproponowała nam Malwina było mocne i piękne. Mnogość ćwiczeń dla ciała, ducha i umysłu. Każdy ma możliwość przejść przez proces na swój własny sposób.
A to wszystko przy wsparciu cudownych osób, które na te dwa dni, stają się najbliższe (dziękuję Wam). Byłam nastawiona na konfrontację ze sobą, na solidną pracę i się nie zawiodłam. A to wszystko w cudownej, ciepłej i intymnej przestrzeni, którą trzymała Malwina. Jej szczerość i otwartość zachęca, aby przejść całe te warsztaty uczciwie wobec siebie, co nie zawsze jest łatwe i przyjemne. Polecam z całego serca! Dziękuję za wszystko."
Dagmara