POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ

 

MAM DLA CIEBIE DOBRE WIEŚCI!

Jeśli cierpisz, nie układa Ci się w relacjach, zawodowo, chorujesz, czujesz się bezsilny, nie czujesz sensu swojego życia, lub po prostu czegoś Ci w życiu brakuje, kręcisz się w kółko w tych samych schematach i potrzebujesz coś zmienić, to jest na to sposób!

Jest nim spotkanie się ze swoim Cieniem.

Cień nie jest zły, to tylko nieukochana część Ciebie, ukryta przed światem i sobą samym, czekająca, aż wyciągniesz do niej dłoń.

Gdy włączasz lampkę świadomości w najciemniejszych zakamarkach swojej duszy, okazuje się, że znajdujesz w niej skarby, o których nie miałeś pojęcia.

Dzięki integracji treści jakie niesie Cień, dowiadujesz się nowej prawdy o sobie.

Odkrywasz to, co sterowało Tobą całe życie.

Znajdujesz sprzymierzeńca w tym, co do tej pory uznawałeś za swojego wewnętrznego wroga.

Uczysz się opiekować swoim oporem, lękiem i otwierasz się na życie w swojej Pełni.

Odkrywasz swoje prawdziwe powołanie i odwagę, aby je realizować.

Stajesz się bardziej wyrozumiały i kochający dla siebie i swoich bliskich.

WARTO SIĘ ZE SOBĄ SPOTKAĆ!

POKOCHAJ SWÓJ CIEŃ to 5-cio tygodniowe, oparte na metodach z różnych tradycji i nurtów warsztaty, które krok po kroku przeprowadzą Cię poprzez proces spotykania się z wypartymi, zapomnianymi, odrzuconymi częściami Ciebie, transformując i odblokowując drzemiący w nich potencjał.

PO CO?

Odkryj

Nawet kiedy jesteś „świadomy” siebie i myślisz, że znasz siebie najlepiej, drzemią w Tobie sekretne moce, z których nie zdajesz sobie sprawy.

Te tajemnicze siły, które kontrolują Twoje życie z zaplecza, wpływają na to jakie podejmujesz decyzje i jak doświadczasz tego, co Ci się przydarza.

Tkwiące w podświadomości programy, które nabyłeś w czasie dzieciństwa i nie tylko, zabarwiają Twoją percepcję siebie i świata, dlatego często reagujesz pod ich wpływem, nie mogąc dostrzec rzeczy takimi, jakie są.

Twoje silne emocjonalne reakcje, lęki, choroby, poczucie niemocy, nocne koszmary są językiem w jakim te nasze tzw. “cienie” dają Tobie o sobie znać. Kontaktują się one z Tobą tylko po to, abyś zwrócił na nie uwagę i poprzez stanie się ich świadomym i uznanie ich, zintegrował je do pełni siebie.

Te cienie, czyli wyparty psychologiczny materiał, to nie zawsze Twoje tzw. ciemne strony, a więc te, które nieświadomie ukryłeś przed sobą i innymi, ale często są to Twoje wrodzone talenty, pasje, dary, które zostały stłumione w zalążku, gdy byłeś jeszcze bardzo mały.

Na tych warsztatach będziesz odkrywać te części Ciebie, których być może nie akceptujesz w sobie, a tym samym będziesz rozświetlać ich ograniczający wpływ jaki mają na Twoje życie.

JAK?

Pokochaj

Mówi się, że dopóki nie pokochasz samego siebie nie będziesz potrafił prawdziwie pokochać innych. Być może jest w tym część prawdy.

Miłość, o której jest tu mowa nie ma nic wspólnego z narcyzmem czy egoizmem, jest to po prostu wyraz najwyższej akceptacji samego siebie. Akceptacji nie tylko tych części Ciebie, które wydają Ci się najbardziej atrakcyjne, ale przede wszystkim tych, do których czujesz niechęć, i które ukrywasz przed sobą i innymi, bo wywołują w Tobie dyskomfort czy ból.

Na tych warsztatach nauczysz się praktycznego, alchemicznego sposobu w jaki możesz zaprzyjaźnić się ze sobą w pełni, co wpłynie nie tylko na to jak będziesz czuć się sam ze sobą, ale również odmieni Twoje relacje z innymi.

I CO DALEJ?
Działaj

To czego nie jesteś świadomy, kontroluje Ciebie. A to czego jesteś świadomy, nie ma nad Tobą kontroli.

Twoje nieświadome lęki, negatywne oceny siebie i świata, które wpływają na stan Twojego umysłu, są po prostu uwięzioną w Tobie energią, którą można uwolnić i przetransformować w użyteczną moc do działania. Dowiesz się jak to zrobić!

Zapraszam Cię do bycia odważnym, aby stanąć twarzą w twarz ze sobą i zaprzyjaźnić się ze sobą takim jakim jesteś naprawdę. Postaw na autentyczność, która przekłada się na Twoje samopoczucie, działanie, relacje z innymi w domu i pracy, abyś mógł płynąć swobodnie, poruszany od środka poprzez entuzjazm i powoływany do akcji poprzez inspirację.

Podczas Warsztatów w przestrzeni Miłości i Akceptacji, masz możliwość:

 • Uzdrowienia i przekształcenia części siebie tworzących negatywne wzorce
 • Stanięcia twarzą w twarz ze swoimi lękami oraz z tym czego się najbardziej wstydzisz
 • Odkrycia swoich nowych, mocnych stron, wglądów i mądrości
 • Odkrycia Cienia stojącego za Twoją chorobą
 • Poznania Cieni swojego rodu
 • Poznania Cienia stojącego za konfliktami w Twoich związkach
 • Uzdrowienia Cienia stojącego za Twoją seksualnością
 • Zaprzyjaźnienia się ze swoją przeszłością
 • Poznania sposobów na Integrację Cienia w Świadomym Śnie
 • Zgłębienia wiedzy o tym, czym są koszmary i jak z nimi pracować
 • Wybaczenia sobie i innym
 • Poznania aspektu swojego Wewnętrznego Krytyka, a tym samym uwolnienia się z jego wpływu
 • Spotkania się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem
 • Zrzucenia z siebie ciężaru, który nosiłeś/aś przez lata
 • Rozluźnienia się w swojej autentyczności
 • Zaprzyjaźnienia się ze sobą w pełni
  I więcej…

KURS ZAWIERA:

 • 5 rozbudowanych warsztatów Video Online (Każdy ok 2 do 2.5 godzin ze slajdami)
 • Ćwiczenia w formie instrukcji PDF
 • Instrukcje Video
 • Dostęp do zamkniętej grupy Facebook na której znajduje się kurs

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Cena: 888zł

Napisz do mnie na ogrodkobiecosci@gmail.com a wyślę Ci link do grupy i sposób opłaty za kurs

OPINIE 

Co mówią ludzie o moich serwisach:

Opinie tekstowe – Malwina Stach

“Bardzo polecam ten kurs dla każdego, kto chce zobaczyć siebie w pełni, z całą gamą kolorystyczną i głębią, tym, co przewidywalne oraz tym, co dzikie w nas. Malwina, prowadząca kursu, zwróciła moją uwagę, bo widziałam w niej właśnie tą wielowymiarowość. Kochana i przeurocza kobieta z taką mądrością i siłą wewnętrzną, ze spokojem, ale w oczach ma ogień. Pomyślałam sobie wtedy, że właśnie coś takiego chciałabym osiągnąć dla siebie samej, żeby nie skupiać się tylko na tym, co uważam za pozytywne, nie blokować się już dłużej. Odważyłam się zajrzeć, co tam się dzieje w środku i efekt przerósł moje oczekiwania. Poczułam się jakby ktoś otworzył drzwi ze wszystkim tym, co we mnie najpiękniejsze i tym, co na tamtą chwilę było niezrozumiane, jednak po kursie również stało się częścią piękna. Dzięki tej przygodzie pokochałam wchodzić w to, co we mnie nieznane, bo wiem, że otwierając się przed tym z akceptacją, staję się bardziej sobą. Dziękuję Malwinko.” Sandra

“Wspaniałe przeżycie! Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w kursie Malwiny “Pokochaj Swój Cień”. Tyle pięknych cieni odkrytych, tyle przecudownych transformacji i nowych metod z różnych kultur było zaprezentowanych podczas kursu. Z ogromną fascynacją i podekscytowaniem oczekiwałam na kolejne wydarzenie tygodnia. Nie wspominając o tym, że podczas odkrywania cieni – zaczęłam pamiętać swoje sny i podróże, będąc świadoma tego, że śnię – dokładnie zdawałam sobie sprawę z tego gdzie jestem i co się dookoła wydarza – dla osoby, która nie pamiętała snów od kilku lat lub miewała wręcz zupełny paraliż ciała – jest to zdecydowanie coś zupełnie niespodziewanego – nowego – ciekawego i naprawdę interesującego.” Agnieszka 

“Zdecydowanie był potrzebny i pomógł.
Taka forma jest bardzo pomocna nie tylko w przypadku osób, które są nieśmiałe i nie chciałyby się pokazywać, ale też dla tych (jak ja), które nie mogłyby sobie pozwolić czasowo na taki stacjonarny kurs i zostawić dzieci.” Ania

“Wcześniej przypuszczałem a teraz jestem pewien, że integracja to klucz do spełnionego życia. Nie wiem czy jest coś ważniejszego. I wcale nie jest to (przynajmniej dla mnie) bolesny proces, jak by się mogło wydawać. W końcu cień to też ja i w tym cieniu kryją się całkiem fajne rzeczy.” Robert

“Tak się złożyło, że w tym samym czasie, co trwał kurs pojawił się mój cień w życiu prywatnym. Kurs pojawił się jak zwykle “przypadkiem”, zsynchronizował się z życiem, co mi pomogło poradzić sobie w rozwiązaniu problemu.” Krzysztof

“Głębokie ćwiczenia coraz bardziej zaawansowane w zależności od tygodnia kursu, z różnych dziedzin ćwiczenia ułożone w konkretną całość, by odkrywać coraz więcej. Odpowiedzi od Malwiny na każde pytanie czy wątpliwość, super medytacje, dokładne wyjaśnienie etapów pracy, czytelne instrukcje do ćwiczeń.” Madzia