Świadome Śnienie – Terapia Przyszłości

Jestem Właściwy! Kochanie Siebie w praktyce
26 June 2020
Przywrócenie – Krąg Przemiany w Górach
8 September 2021

There are no upcoming events at this time

Świadomy Sen, jest to sen, w którym wiesz, że śnisz i możesz świadomie współtworzyć rzeczywistość senną.

Świadomie śnię prawie 30 lat, zaczęłam jako dziecko i praktyka ta stała się moją największą pasją. Wbrew pozorom nie jest ona trudna i każdy ma zdolność przypomnienia sobie jak świadomie śnić, gdyż większość z nas robiła to jako dzieci.
Osoby, które mówią, że nigdy im się nic nie śni, a raczej, że nie pamiętają swoich snów, zaczynają je pamiętać zaraz po warsztatach.

Około 1/3 naszego życia spędzamy śpiąc i śniąc nieświadomie. Oprócz tego często żyjemy jak lunatycy w naszym życiu na jawie, złapani w Matrix naszych myśli, nawyków i uwarunkowań. Świadome Śnienie jest niesamowitą praktyką, którą prowadzi do bardziej świadomego życia, gdzie odkrywasz, że jesteś aktywnym współtwórcą swojej rzeczywistości.

Świadome Śnienie jest nową formą autoterapii!

Jest to metoda przebadana i udowodniona naukowo, a więc staje się coraz bardziej znana w świecie medycyny alternatywnej

Po co?

Dzięki praktyce Świadomego Śnienia rozwijasz zrozumienie tego, jak działa Twój umysł i zaczynasz dostrzegać różnicę pomiędzy rzeczywistością a projekcjami Twojego umysłu.

 • Świadome Śnienie daje Ci okazję, aby uzyskać jasność w trudnych sytuacjach, gdy jesteś zagubiony i nie wiesz, którą drogą pójść. Twoja intuicja również znacznie wzmacnia się.
 • Pomaga Ci odkryć i zintegrować Twój ukryty potencjał i talenty, dzięki czemu możesz żyć swoim życiem w najpełniejszym sensie.
 • Pokazuje Ci, gdzie utknąłeś ze swoimi emocjami w życiu osobistym, dając Ci szansę na uwolnienie i integrację, co sprawia, że po obudzeniu czujesz się tak, jakby ogromny bagaż został porzucony i możesz posuwać się naprzód z większą ilością energii.
 • Tworzy również przestrzeń do uzdrawiania Twojego ciała fizycznego, przeprogramowując Twój mózg, który następnie wysyła impulsy lecznicze do Twojego ciała. Wiele z naszych chorób jest spowodowanych przez nasz nieświadomy mentalny i emocjonalny materiał.
 • Świadome Śnienie daje Ci inspirację do kreatywnego rozwiązywania problemów lub dla Twoich projektów, gdy czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie lub szukasz nowych pomysłów poza szablonowym sposobem myślenia.
 • Pomaga Ci stawić czoło i pokonać Twoje lęki, oraz usunąć stres z organizmu uwalniając przepływ energii, a więc czujesz się zregenerowany po tym jak się obudzisz.

Świadome Śnienie to też niesamowita zabawa i przygoda! To radosne poczucie wolności, kiedy robisz rzeczy, których nigdy nie mógłbyś zrobić w życiu na jawie i zdobywanie doświadczenia z innej perspektywy, rozszerza po prostu Twój punkt widzenia i wzbogaca Cię o różne ciekawe doświadczenia.

Kiedy wykorzystasz Świadome Śnienie do rozwoju osobistego, zmieni się także Twoja rzeczywistość na jawie. Poczujesz się bardziej ugruntowany w zrozumieniu siebie, bardziej połączony ze sobą, spokojny i uważny. Twoja pewność siebie wzmocni się ponieważ uniezależnisz się od zewnętrznych okoliczności, ufając swoim własnym zdolnościom radzenia sobie z nimi.

Wszystko to jest dostępne dla Ciebie każdej nocy, przez resztę Twojego życia.

Na kursie

Poznasz i przećwiczysz różne ciekawe techniki

 • Dowiesz się jak praktycznie wykorzystać tą metodę w życiu codziennym
 • Zdobędziesz wiedzę na temat wagi snów i ich roli w kreowaniu rzeczywistości na jawie
 • Dowiesz się jak leczyć swoje ciało i umysł we śnie
 • Poznasz jak inne kultury stosują i stosowały tą metodę w wymiarze terapeutycznym i duchowym
 • Dowiesz się wiele na temat śmierci i roli Świadomego Śnienia w świadomym umieraniu

I o wiele więcej ...

Co zabrać?

Ubierz się wygodnie i weź ze sobą coś do pisania.
Przynieś ze sobą matę do jogi lub karimatę, kocyk i coś pod głowę, będą potrzebne na zajęcia praktyczne.

Będzie przerwa obiadowa, na której udamy się do pobliskich kawiarni. Można przynieść swoje jedzenie i zjeść na miejscu w sali.

Woda, kawa i herbata i przekąski będą dostępne dla każdego.

Inwestycja

600zł

Proszę wpłacić zaliczkę 400zł lub całość na konto:
Malwina Stach
MBANK: 20 1140 2004 0000 3202 4358 1067
Tytuł: Świadome Śnienie
Po wpłaceniu proszę się ze mną skontaktować na: kontakt@malwinastach.pl lub sms 729973888
Liczy się kolejność wpłat! Zwroty zaliczki tylko w wypadku odwołania szkolenia.

Napisz do mnie, chętnie pomogę!